Tulospalvelun ja ottelupöytäkirjat löytyvät tapahtuman virallisilta nettisivuilta: http://www.eblc2017.com/fixtures-schedule/

HUOM. Jos nettisivujen lataamisessa ilmenee ongelmia, tuloksien seuranta onnistuu myös Pointbenchin sivujen kautta: http://stats.pointbench.com/ecb/2017

Lauantai 8.7

1 10:00 Sveitsi Puola 9-8 Granite Gatorade Center
2 12:15 Slovakia Hollanti 26-5 Granite Marli Areena
3 13:00 Irlanti Serbia 11-5 Kalevala Gatorade Center
4 15:15 Itävalta Ruotsi 12-8 Granite Marli Areena
5 16:00 Englanti Saksa 11-5 Karelia Gatorade Center
6 20:00 Suomi Tšekki 8-14 Karelia Gatorade Center
7 20:30 Turkki Israel 0-24 Kalevala Marli Areena

Sunnuntai 9.7

8 10:15 Ruotsi Sveitsi 13-14 Granite Marli Areena
9 11:00 Hollanti Itävalta 10-19 Granite Gatorade Center
10 13:15 Puola Slovakia 8-15 Granite Marli Areena
11 14:00 Israel Serbia 19-1 Kalevala Gatorade Center
12 16:15 Turkki Irlanti 2-29 Kalevala Marli Areena
13 17:00 Saksa Suomi 8-12 Karelia Gatorade Center
14 20:00 Tšekki Englanti 19-14 Karelia Gatorade Center

Maanantai 10.7

15 11:00 Ruotsi Slovakia 8-19 Granite Gatorade Center
16 12:15 Puola Hollanti 12-11 Granite Marli Areena
17 14:00 Serbia Turkki 19-7 Kalevala Gatorade Center
18 15:15 Sveitsi Itävalta 11-10 Granite Marli Areena
19 17:00 Israel Irelanti 18-7 Kalevala Gatorade Center
20 18:15 Tšekki Saksa 11-8 Karelia Marli Areena
21 20:00 Englanti Suomi 13-17 Karelia Gatorade Center

Tiistai 11.7

22 14:00 Hollanti Ruotsi 11-16 Granite Gatorade Center
23 17:00 Slovakia Sveitsi 8-15 Granite Gatorade Center
24 20:00 Itävalta Puola 9-8 Granite Gatorade Center

Keskiviikko 12.7

25 11:00 Hollanti Ruotsi 12-10 Consolidation Gatorade Center
26 14:00 Puola Serbia 9-10 Play in Game 1 Gatorade Center
27 17:00 Slovakia Turkki 30-6 Play in Game 2 Gatorade Center
28 17:45 Englanti Itävalta 18-8 Play in Game 3 Marli Areena
29 20:00 Saksa Sveitsi 7-3 Play in Game 4 Gatorade Center

Torstai 13.7

30 13:15 Ruotsi Itävalta 13-8 Consolidation Marli Areena
31 14:00 Puola Hollanti 13-12 Consolidation Gatorade Center
32 16:15 Irlanti Saksa 4-8 1/4 QF #1 Marli Areena
33 17:00 Serbia Tšekki 0-14 1/4 QF #2 Gatorade Center
34 19:15 Suomi Slovaki 16-7 1/4 QF #3 Marli Areena
35 20:00 Englanti Israel 8-13 1/4 QF #4 Gatorade Center

Perjantai 14.7

36 11:00 Sveitsi Puola 12-3 Consolidation Gatorade Center
37 11:45 Serbia Irlanti 2-15 5th SF Marli Areena
38 14:00 Ruotsi Turkki 18-1 Consolidation Gatorade Center
39 14:45 Englanti Slovakia 17-8 5th SF Marli Areena
40 17:00 Tšekki Saksa 13-2 1/2 SF #1 Gatorade Center
41 20:00 Israel Suomi 11-6 1/2 SF #2 Gatorade Center

Lauantai 15.7

42 10:15 Itävalta Hollanti 20-3 13th Place Game Marli Areena
43 11:00 Slovakia Serbia 11-9 7th Place Game Gatorade Center
44 13:15 Turkki Puola 8-18 11th Place Game Marli Areena
45 14:00 Irlanti Englanti 12-17 5th Place Game Gatorade Center
46 16:15 Sveitsi Ruotsi 10-7 9th Place Game Marli Areena
47 17:00 Suomi Saksa 11-6 3rd Place Gatorade Center
48 20:00 Tšekki Israel 7-8 Final Gatorade Center